KONST / Litografier / Färglitografier 14666310
nr 1466 6310
Ted Stanley
(f. 1952), Sverige
Färglitografier, 3 st, Signerade, färglitografi, yttermått inklusive ram: 51x65cm
Ted Stanley, svensk bildkonstnär född 1952.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 9 maj 2022
kl 20:03:57
3/5 18:15:44